• Обновено
GaYouny Статуата На Буда 20 Храм Стар Пурпурна Бронза Вистински Злато Мозаикот Четири Вооружени Guanyin Guanyin Bodhisattva Enshrine Буда (Големина На : A)

GaYouny Статуата На Буда 20 Храм Стар Пурпурна Бронза Вистински Злато Мозаикот Четири Вооружени Guanyin Guanyin

Rating 
DEN 4368.00

Залиха
Во магацинот.

Може да биде лесно да се интегрира во вашата домашна декорација,канцеларија декорација,погоден за вашиот стил.Ретро стил на додава уметнички вкус вашиот дом,без оглед на тоа каде е поставен,тоа е една убава пејзаж.Тоа е многу спомен, за да го стави во домот, како.Кога meditating,тоа ќе биде добар партнер,дозволете да се опуштите и да ги смири.Се создаде место за медитација во вашиот дома затворен или отворен двор градина.УБАВО СТОКМЕНО ДЕТАЛИ ќе го направи ова око-фаќање на почетниот decor Size : Висина : 52cm. : 32cm.ширина : cm Size : Висина : 20.4 инч. : 12.6 инч.ширина : inch Weight : 11.5 KG-вклучени тежината на материјали за пакување.Материјали : Стариот пурпурна Бронза Вистински злато мозаик.

Основни карактеристики

Најдобри понуди