• Обновено
Егзотични Индија Господ Ganesha Седи На Кралски Перница Престол - Големи Димензии - Месинг Статуа со Пломба Работа

Егзотични Индија Господ Ganesha Седи На Кралски Перница Престол - Големи Димензии - Месинг Статуа со Пломба

Rating 
DEN 1566.00

Залиха
Во магацинот.

Материјал : Месинг Статуа Со Пломба Работа.Димензии : 47.50 инчен Висина x 28.70 инчен Ширина x 21.00 инчен Длабочина.Тежина : 95 Кг.Димензии : 47.50 инчен Висина x 28.70 инчен Ширина x 21.00 инчен Длабочина Хинду Статуи & Скулптури : Шива Linga, Nataraja & Ganesha Статуа Месинг Статуа Со Пломба Работа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди