• Обновено
HZYDD Уметност Orangutan Скулптури, Животински Скулптури, Вештачки Слики, Подот до Таванот Мајмун Украси, Дневна Соба Канцеларија Трговски Центар Декорација, Скулптури С?

HZYDD Уметност Orangutan Скулптури, Животински Скулптури, Вештачки Слики, Подот до Таванот Мајмун Украси, Дневна

Rating 
DEN 1392.00

Залиха
Во магацинот.

【ДИЗАЈН】– таа има силна виталност.Геометриски облик изгледа едноставна,стереоскопски и великодушни.Тоа присутни побогати чувство со малку боја paited на кожата..емоции на живот и живеел.Да се исчисти, прашина со мека четка или со крпа. 【Рачно изработени】–Стави ги во вашиот простор и ги красат вашата соба, како маса, маса, bookcase, полица, трпезариска маса, кревет.Нека вашиот дом(соба) имаат уште еден сценски место. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】безбедно за деца и Дете. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 – може да биде одличен подарок за вашите семејства, деца, љубовник, пријатели и тоа може да им даде многу меморија и имагинација.Исто така, може да биде сувенири. 【100% ГАРАНЦИЈА】Ние гарантира 100% враќање и целосна наплата,ако имате било незадоволство со дизајн или големина.Ние ќе ви одговори и да ги реши вашите проблеми во најрано време.Погоден за вашиот дом или двор,Ѕид Mountable Ornament This спектакуларен геометриски дизајн ѕид е убава и уникатна housewarming подарок за вашиот ултра-модерни пријател.декоративни има современ изглед и ќе комплимент вашиот модерната совршено.Ретро Смоли, Апстрактната Уметност, парична Казна Убава, Убава Работа На Art Simple И Уникатна Форма, Светли И Живописни Бои, Но Тоа Е Достоен За collection This мали статуата е лесен, така што да може да се стави речиси насекаде во вашиот дом или канцеларија,И тоа изгледа како прекрасен пејзаж.

Основни карактеристики

Најдобри понуди