• Обновено
WJCRYPD Буда 21 Храм Стар Пурпурна Бронза Вистински Злато Мозаик Тантра Четири Вооружени Guanyin Bodhisattva Enshrine Буда Статуата на Буда SurongL

WJCRYPD Буда 21 Храм Стар Пурпурна Бронза Вистински Злато Мозаик Тантра Четири Вооружени Guanyin Bodhisattva

Rating 
DEN 5256.00

Залиха
Во магацинот.

Рачно изработени декорација, го направат вашиот живот повеќе рафинирано, уметност, убавина, карактер, мода, креативна декорација, исклучителна скулптура, комбинација на уметност и душата, елегантен и стилски.Зен Декорација Декорирате вашиот дом, со овој елегантен статуата на Буда, разубават вашата декорација место, да го положат топло и контемплативен атмосфера на секое место, и донесе позитивно влијание на секојдневниот живот.Ве молиме користете мека памучна flannelette платно за да ја бришам прашина исклучување на површината на скулптурата. Место на производот во сува и чиста животна средина за да се задржи скулптура сјајна за подолго време.Таа изгледа одлично во вашиот двор или градина, или на вашиот палубата, дневна соба или тремот.Производ information Size : Висина : 36cm. : 25cm.ширина : cm Size : Висина : 14.2 инч. : 9. 8inch.ширина : inch Weight : 7.9 KG - вклучени тежината на материјали за пакување.Материјали : Стариот пурпурна Бронза Вистински злато мозаик насликани Голема housewarming/ честитки подароци или декоративни статуи да се покаже добар фенг шуи! !.

Основни карактеристики

Најдобри понуди