• Обновено
(300 компјутери) #8-32 X 1, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, Месинг

(300 компјутери) 8-32 X 1, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, Месинг

Rating 
DEN 9440.40

Залиха
Во магацинот.

Дијаметар (Номинална) : #8 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 1"Низ Станови : 1/4"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Category : Хексадецимален Машки-Женски Standoffs System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : 1/4" Низ Flats Thread на Ветер : Десен Thread Material : Brass Coating : Соголени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди