• Обновено
(1000 компјутери) #4-40 X 1/2, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 3/16 Низ Станови, Челик, Цинк Позлатен

(1000 компјутери) 4-40 X 1/2, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 3/16 Низ Станови, Челик, Цинк Позлатен

Rating 
DEN 1766.40

Залиха
Во магацинот.

Дијаметар (Номинална) : #4 Thread Теренот : 40 Length (Номинална) : 1/2"Низ Станови : 3/16"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Category : Хексадецимален Машки-Женски Standoffs System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : 3/16" Низ Flats Thread на Ветер : Десен Thread Material : Steel Coating : Цинк Plated Coating Боја : Јасно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди