• Обновено
AIDA USB Излез Receptacle, 30W 6.0 Amp Брзо Полнење USB Места со 20Amp Подесувате Отпорни на Ѕидниот Штекер Receptacle, УЛ Наведени, Screwless Ѕид Плоча Вклучени ( Бела, 4 Парчиња )

AIDA USB Излез Receptacle, 30W 6.0 Amp Брзо Полнење USB Места со 20Amp Подесувате Отпорни на Ѕидниот Штекер

Rating 
DEN 1559.76

Залиха
Во магацинот.

0, FCP AFC, DCP и така натаму.Тоа може да се вклопи во било кој стандарден ѕид кутии и е компатибилен со декоратор ѕид плочи (Ѕид Плоча со појавување на боја вклучени за слободни).Се исполнат различни полнење барања за да бидете сигурни дека вашите уреди наполнета во вжештена-брзо брзини.Во меѓувреме, USB Тип C со енергија за испорака е најнапредниот, моќни во ѕид полнач на пазарот, совршен за нови и за иднината на моќта гладни лап-топ компјутери, таблети и паметни телефони.Полнење три уреди во исто време во топ брзина со еволуирале 30 W на енергија во вкупниот, една порта до 15 W max.Зголемена Безбедност - Назад-проток заштита спречува електрична струја тече назад од вашиот уреди за напојување.Како прилог ви ги додале прегревање заштита, heatsensing систем автоматски ќе го суспендира полнење кога прекумерна топлина е остварен во рамките на USB штекер, спречување на уред да бидат оштетени од прегревање.Универзална Компатибилност - Ние изградена-во уникатен CC/CV модули и паметни чипови за автоматски да ги препознава и да се оптимизира на сегашните и напон за време на полнењето, со цел да се обезбеди постојана и побрзо полнење за таблети, телефони, игри уреди, e-читатели и мноштво на други електронски уреди (оваа функција се однесува на одредени модели, проверете маса за сигурни.Не за лаптоп).Цел живот онлајн техничка поддршка во рок од 24 часа се предвидени.Брзо Полнење - Полнење на телефонот 50% во рок од 30 минути.

Основни карактеристики

Најдобри понуди