• Обновено
Обоено Стакло - Гравиран Bevel Овална 4x6 Специјални Подароци Стих Од Stallings Обоено Стакло

Обоено Стакло - Гравиран Bevel Овална 4x6 Специјални Подароци Стих Од Stallings Обоено Стакло

Rating 
DEN 406.80

Залиха
Во магацинот.

Овална 4x6. Рака на воланот врежани.Полира со брилијантен јасност на beveled стакло.Овална 4x6 СТУДИО ЕДНА КОСМИЧКА BRILLIANTS ВРЕЖАНИ BEVELS се рака на воланот врежани и полира со брилијантен јасност на beveled стакло.Тие се смалуваат-завиткани на здрав картон поддршка за да се елиминира гребење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди