• Обновено
Dupli-Боја DA1610 Средна Сива Општа Намена Акрилик Емајл - 12 мл.

Dupli-Боја DA1610 Средна Сива Општа Намена Акрилик Емајл - 12 мл.

Rating 
DEN 1492.80

Залиха
Во магацинот.

ПРОФЕСИОНАЛНИ.Одговара тип : Возило се Специфични.Флеш точка : -20.0 degrees_celsius.Dupli Боја е акрилик глеѓ нуди исклучителен квалитет во општа намена боја и primers.EZ допир фан спреј млазницата обезбедува конзистентни резултати и леснотија на користење.Супериорен , високо-отпад формула обезбедува максимална покриеност и перформанси.Dupli-Боја Премиум Акрилик Глеѓ е без пескарење, боја и буквар во еден со одлична адхезија на пластика и максималната ' рѓа отпор.Оваа напредна високо-отпад формула обврзници за различни површини додека му одлична издржливост за најсложените проекти.Идеален за : сите метали, пластика, дрво, fiberglass, ѕидани и бетон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди