• Обновено
Dupli-Боја EDA164007 Цреша Црвениот Опрема Црвено Општа Намена Акрилик Емајл - 12 мл.

Dupli-Боја EDA164007 Цреша Црвениот Опрема Црвено Општа Намена Акрилик Емајл - 12 мл.

Rating 
DEN 208.56

Залиха
Во магацинот.

На Duple-Боја Нула Поправи Сите-Во-1 Допир-Up Алатка Карактеристики Абразивни Првично Совет, Точно-Боја Натпревар Боја, И Јасно Грб.Ние Сме Единствениот Бренд Со Бои Тестирани И Одобрени Од Страна На Производители На Возила За Совршен Натпревар За Да Ги Оригиналните Фабрички Заврши Кога Враќање Дека Нула Или Чип.Преку Креативност, Продуктивноста И Иновативноста - Овој Бренд Продолжува Да Се Развива Најдобрите Автомобилска Галантерија.Одговара тип : Возило се Специфични.Флеш точка : -17.0 degrees_celsius.

Основни карактеристики

Најдобри понуди