• Обновено
Interlux YBA068A/16 Trilux 33 Аеросол Antifouling Боја - Бела, 16 оз.

Interlux YBA068A/16 Trilux 33 Аеросол Antifouling Боја - Бела, 16 оз.

Rating 
DEN 1387.68

Залиха
Во магацинот.

Biolux технологијата го намалува лигите и се зголемува antifouling перформанси.Специјално формулиран за алуминиум outboards, outdrives и алуминиум трупот во подводни области.За употреба во свежа, сол и brackish вода.Аеросол Големина : 16 оз.Боја : Бела.Trilux 33 е најдобри перформанси antifouling аеросол специјално формулиран за алуминиум outboards, outdrives и сите подводни метали.Додадено на ова, Biolux технологијата го намалува лигите и се зголемува antifouling перформанси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди