• Обновено
Dupli-Боја DA1605 Општа Намена Акрилик Рамна Емајл Црна 12 мл.

Dupli-Боја DA1605 Општа Намена Акрилик Рамна Емајл Црна 12 мл.

Rating 
DEN 222.72

Залиха
Во магацинот.

Одговара Тип : Возило Се Специфични.Dupli Боја е акрилик глеѓ нуди исклучителен квалитет во општа намена боја и primers.EZ допир фан спреј млазницата обезбедува конзистентни резултати и леснотија на користење.Супериорен, високо-отпад формула обезбедува максимална покриеност и перформанси.Dupli-Боја Премиум Акрилик Глеѓ е без пескарење, боја и буквар во еден со одлична адхезија на пластика и максималната ' рѓа отпор.Оваа напредна високо-отпад формула обврзници за различни површини додека му одлична издржливост за најсложените проекти.Идеален за : сите метали, пластика, дрво, fiberglass, ѕидани и бетон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди