• Обновено
Dupli-Боја - BUNX913 Боја, Универзална Сива

Dupli-Боја - BUNX913 Боја, Универзална Сива

Rating 
DEN 396.00

Залиха
Во магацинот.

Абразивни совет ги отстранува губат бојата и ' рѓа.Еден Грб Премиерот и Боја Формула.Пенкало совет за фино гребнатини.Четка крајот за поголем чипови.Јасно грб за да го запечати, заштити и обезбеди совршена фабрика исти заврши.На Dupli-Боја семејството на производи, исто така, вклучува и други доверливи брендови како што се Krylon, VHT и Три-Проток.Krylon е иновациите на аеросол бојата индустрија за над 60 години со такви производи како H20 Латекс Спреј Бои, Мешање за Пластична и ' Рѓа Тешко, само за да именува неколку.На VHT бренд нуди Многу Висока Температура на боја производи за високи перформанси и апликации за Три-Проток дава супериорен квалитет масла, средства за чистење и degreasers.Сите заедно, овие брендови да обезбедат решенија за буквално секој проект што се одржува во вашата гаража.Без разлика дали тоа е враќање, редизајн или заштита, на Dupli-Боја на производот семејство има покриени.Алатката се одликува со абразивни првично совет, точно-боја натпревар боја, и јасно грб.Удобен, ергономски дизајниран Нула Поправи Сите-во-1 е првиот touch-up алатка од ваков вид да се комбинираат и двете бои и јасни заштитни врвот грб во еден пакет.Нашите бои се совршен натпревар за да ги оригиналните фабрички заврши кога враќање дека нула или чип.

Основни карактеристики

Најдобри понуди