• Обновено
Слобода Кеси 8805 Барел Duffel (Црна)

Слобода Кеси 8805 Барел Duffel (Црна)

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Прилагодливи/монтажни рамо, рака и во прилог дијагонала веб рачки.Еден патент главната преграда и од страна на патент џеб.Боја-одговараше хардвер.Мерки : 18"W x 10"H x 10"Г 600 denier polyester50% рециклиран material Zippered главниот compartment Side патент џеб 9.5" W x 6" HDetachable, прилагодлив рамо strap100% боја исти ткаенина hardware18" x 10" x 10" Не-брендирани етикета/tag.

Основни карактеристики

Најдобри понуди