• Обновено
Мал Спортски Сали Торба Duffel Drawstring Торба за Жените,Водоотпорен Патна Торба со Чевли Оддел & Влажни Џеб,Мали Лесни се Носат На Викенд Торба за Пливаат Јога Дневен Трен

Мал Спортски Сали Торба Duffel Drawstring Торба за Жените,Водоотпорен Патна Торба со Чевли Оддел & Влажни Џеб,Мали

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Во исто време, тоа е многу едноставна и стилски, преносни, рамо slung, и наведнат.7"(L*W*H) Пакет Deatail:OPP Вреќа Структура : 2 x Главниот Патент Складирање Џеб 1 x Чевли Оддел 1 x Сува Влажни Одделени Џеб Опис на Производот:Влажни и Суви Separation Waterproof Material Separate Чевли Оддел Design Adjustable рамо strap Metal Zipper Multiple рамо ремени за големи капацитети багаж. [ОДДЕЛ ЗА ЧЕВЛИ, СУВА & ВЛАЖНА ОБЛЕКА]индивидуалните посебни чевли комората е идеален за чување на вашите чевли(не Може да се Вклопи во Големи Димензии) и валкани опрема посебно без dirtying остатокот од вашите лични предмети.Тоа може да се задржи вашата duffle торба повеќе се организира.7",Тоа е лесен компактен салата торба, одговара на повеќето фитнес/клуб шкафче совршено, или како рачна торба на под авион седиште.Подгответе се за фитнес, јога, спортски и патување со оваа Салата Торба.Сува Влажни Одделени Салата Торба за Жените Оваа duffle перниче е многу практичен за спорт луѓе. [ШИРОКО ПРИМЕНА] Тоа е голема розова салата duffle торба за двете затворен и отворен спорт.Можете да одат во теретана да се направи јога, игра спорт, итн, и, исто така, се применуваат за викенд екскурзии.[ПЕРАТ & ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ] Нашата duffle чанти се направени со оксфорд Ткаенина.Тоа ќе остане на површината, но нема да навлезат во внатрешноста кога таа ги исполнува водата, само избришете ја нежно со хартиена крпа. [PROTABLE И ОБНОВЛИВИ] Големина : 7.Оваа салата duffle торба доаѓа со 3 џебови за чување ,1 чевли оддел џеб складирање на дното.Тоа е голема торба за тренингот, туристички, спортски активности, тенис, кошарка, јога, риболов, лов, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Влажна одделени оддел џеб на грбот е специјално дизајниран за чување на влажни предмети или валкана облека по вежбање, како што се чорапи, долна облека, костими за капење, крпа или пливање очила.

Основни карактеристики

Најдобри понуди