• Обновено
Мал Спортски Сали Торба Duffel Drawstring Торба за Жените,Водоотпорен Патна Торба со Чевли Оддел & Влажни Џеб,Мали Лесни се Носат На Викенд Торба за Пливаат Јога Дневен Трен

Мал Спортски Сали Торба Duffel Drawstring Торба за Жените,Водоотпорен Патна Торба со Чевли Оддел & Влажни Џеб,Мали

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

И тоа има двојна рачки и 2 монтажни рамо, рака со прилагодливи тока за различни потреби.7",Тоа е лесен компактен салата торба, одговара на повеќето фитнес/клуб шкафче совршено, или како рачна торба на под авион седиште.Влажна одделени оддел џеб на грбот е специјално дизајниран за чување на влажни предмети или валкана облека по вежбање, како што се чорапи, долна облека, костими за капење, крпа или пливање очила.[ПЕРАТ & ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ] Нашата duffle чанти се направени со оксфорд Ткаенина.Овој водоотпорен duffel торба може да се користи двете затворен и отворен. [ПО ПРОДАЖБА на ГАРАНЦИЈА]Ако има било какви проблеми со квалитетот на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат со задоволни решение во рок од 24 часа.Овој материјал е мек, перат, водоотпорен, навремено-бесплатно, и носат-отпорни.Тоа е голема торба за тренингот, туристички, спортски активности, тенис, кошарка, јога, риболов, лов, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Можете да одат во теретана да се направи јога, игра спорт, итн, и, исто така, се применуваат за викенд екскурзии.Тоа ќе остане на површината, но нема да навлезат во внатрешноста кога таа ги исполнува водата, само избришете ја нежно со хартиена крпа.7"(L*W*H) Пакет Deatail:OPP Вреќа Структура : 2 x Главниот Патент Складирање Џеб 1 x Чевли Оддел 1 x Сува Влажни Одделени Џеб Опис на Производот:Влажни и Суви Separation Waterproof Material Separate Чевли Оддел Design Adjustable рамо strap Metal Zipper Multiple рамо ремени за големи капацитети багаж.Оваа салата duffle торба доаѓа со 3 џебови за чување ,1 чевли оддел џеб складирање на дното.Погоден за салата спортска торба, училиште duffle торба, патување duffel торба, патување holdall торба, салата holdall,итн.Во исто време, тоа е многу едноставна и стилски, преносни, рамо slung, и наведнат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди