• Обновено
Еднорог На Виножито Duffel Торба,Платно Патна Торба за Салата Спортски и преку Ноќ

Еднорог На Виножито Duffel Торба,Платно Патна Торба за Салата Спортски и преку Ноќ

Rating 
DEN 671.76

Залиха
Во магацинот.

Големина : 18 x 9.5 x 9 инчен;материјал : Платно,силни и издржливи.Главната zippered оддел,два странични џебови и еден од нив има патент,еден внатрешен патент џеб;на zips се се мазни и издржливи.Тоа доаѓа со прилагодливи,монтажни рамо, рака, кои се погодни за разноврсна сметководствена;на рамо, рака со поместена воздух-mesh рамо подлога,на webbing носат рачки е задебелена кожа влакна за вкупно удобност.Голем duffle торба за салата,тренингот,спортови,јога,преку ноќ патување и активности на отворено.Овој лесен барел салата/спортска торба е совршен за мажи,жени,деца,момчиња и девојки носат на duffel.Material Canvas + најлон webbing + superfine влакна кожа.Structure The внатре е се црно и меки и се има внатрешен патент џеб.На страни,едната страна има патент и од другата страна само торбичка без патент,тоа карактеристики отворен,брз пристап џеб за нешто што е потребно за движење.Прилагодлив,отстранлив рамо, рака што ќе ви овозможи да се носи duffel на рамената.Largr Capacity Barrel duffel торба е силен и издржлив доволно за да можете да носите она што ви треба за салата или кратки патувања,одмор,пешачење,кампување,како крпа,чевли,toiletries,облека,шише за вода и други essentials.Голем спортски duffel торба.Овој мал барел duffel торба нуди сите складирање треба,вклучува прилагодливи рамо, рака.Обичај носеа искуство за секој натпревар,фитнес,кратко патување,училиште,или секојдневна употреба.Таа ги исполнува повеќето авиокомпанија носат на ограничувања,што го прави идеален за патување.Со голем главната преграда,има многу складирање на вашиот скривам работи.Дозволувајќи им на мерење за да биде малку поинаков од производот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди