• Обновено
Sunflowers Duffel Торба,Платно Патна Торба за Салата Спортски и преку Ноќ

Sunflowers Duffel Торба,Платно Патна Торба за Салата Спортски и преку Ноќ

Rating 
DEN 671.76

Залиха
Во магацинот.

Дозволувајќи им на мерење за да биде малку поинаков од производот.Главната zippered оддел,два странични џебови и еден од нив има патент,еден внатрешен патент џеб;на zips се се мазни и издржливи.Овој мал барел duffel торба нуди сите складирање треба,вклучува прилагодливи рамо, рака.

Основни карактеристики

Најдобри понуди