• Обновено
Мал Спортски Сали Торба Duffel Drawstring Торба за Жените,Водоотпорен Патна Торба со Чевли Оддел & Влажни Џеб,Мали Лесни се Носат На Викенд Торба за Пливаат Јога Дневен Трен

Мал Спортски Сали Торба Duffel Drawstring Торба за Жените,Водоотпорен Патна Торба со Чевли Оддел & Влажни Џеб,Мали

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Овој водоотпорен duffel торба може да се користи двете затворен и отворен. [ОДДЕЛ ЗА ЧЕВЛИ, СУВА & ВЛАЖНА ОБЛЕКА]индивидуалните посебни чевли комората е идеален за чување на вашите чевли(не Може да се Вклопи во Големи Димензии) и валкани опрема посебно без dirtying остатокот од вашите лични предмети.Тоа ќе остане на површината, но нема да навлезат во внатрешноста кога таа ги исполнува водата, само избришете ја нежно со хартиена крпа.Подгответе се за фитнес, јога, спортски и патување со оваа Салата Торба.Погоден за салата спортска торба, училиште duffle торба, патување duffel торба, патување holdall торба, салата holdall,итн.Материјал : Оксфорд Ткаенина Големина : 7.Можете да одат во теретана да се направи јога, игра спорт, итн, и, исто така, се применуваат за викенд екскурзии.И тоа има двојна рачки и 2 монтажни рамо, рака со прилагодливи тока за различни потреби.7"(L*W*H) Пакет Deatail:OPP Вреќа Структура : 2 x Главниот Патент Складирање Џеб 1 x Чевли Оддел 1 x Сува Влажни Одделени Џеб Опис на Производот:Влажни и Суви Separation Waterproof Material Separate Чевли Оддел Design Adjustable рамо strap Metal Zipper Multiple рамо ремени за големи капацитети багаж.Влажна одделени оддел џеб на грбот е специјално дизајниран за чување на влажни предмети или валкана облека по вежбање, како што се чорапи, долна облека, костими за капење, крпа или пливање очила. [PROTABLE И ОБНОВЛИВИ] Големина : 7. [ШИРОКО ПРИМЕНА] Тоа е голема розова салата duffle торба за двете затворен и отворен спорт.Тоа е голема торба за тренингот, туристички, спортски активности, тенис, кошарка, јога, риболов, лов, кампување, планинарење и многу активности на отворено.

Основни карактеристики

Најдобри понуди