• Обновено
Duffle Торба Спортски Сали Торба со Влажни Џеб Weekender преку Ноќ Торба со Водоотпорен Чевли Торбичка и Воздухот Дупка за Жени, Девојки Патна Торба Свитлива

Duffle Торба Спортски Сали Торба со Влажни Џеб Weekender преку Ноќ Торба со Водоотпорен Чевли Торбичка и Воздухот

Rating 
DEN 671.76

Залиха
Во магацинот.

Патент затворање, направена од отпорен на вода полиестер.Сува Влажни Одделени Duffle Торба : висока густина водоотпорен материјал може да ви помогне да се одвои сува предмети и влажни предмети, ако имате влажна облека или крпа, може да се стави тоа во голема влажни оддел.Посебни Чевли Оддел Дизајн : посебен чевли за замрзнување може да ви помогне да го носат и да ја задржите вашите чевли подобри во вашата патна торба, дури и ако тоа е валкано и други објекти се уште не се обоени.Нашата спортска торба лесно да одговара на 15 патики.Повеќенаменски преку Ноќ Торба : 18.1 *8.7* 9.1 inchs (Dxšxv), Голем капацитет на 23 L може да се одржи повеќе багаж, кратки патувања може да го замени suitcases, авион интернат удобен, што патуваат полесно, тоа е свитлива и packable кога сум неактивен, лесно пренослив, не преземањето на просторот кога сметководствена.Издржливи Џеб : Нашата премиум спортски duffle торба може удобно да се одржи на сите работи што треба.Салата кеси џебови исто така се направени од 100% полиестер платно, кој исто така е силен и издржлив.Разноврсна Ремени : На кој се одвојува рамо, рака може да се прилагоди и заклучени да без оглед на должината потребни за носење во текот на рамо за да се олесни тежината.Премиум метал SBS патентите и засилен голем стрес поени.СТРЕС-СЛОБОДЕН : Нашите цветни duffle торба за жените држи сè организирани, влажни/сува, мали/гломазна, или чистење/валкани, со пространа складирање, фантастични чевли оддел, а zippered влажни џеб, и разни мрежа s свитлива и packable кога сум неактивен, лесно пренослив, не преземањето на просторот кога сметководствена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди