• Обновено
Салата Торба за Жените & Мажи,Патување Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Водоотпорен Dufflebag со Влажни Џеб & Чевли Простор,Лесни Carryon Gymbag(СВЕТЛО СИНИ)

Салата Торба за Жените & Мажи,Патување Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Водоотпорен Dufflebag

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

⚾[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] : салата торба мерки 21.6" x 10.6" x 11" со 42 L капацитет.Оваа duffel торба работи совршено како танц торба, пелена кеса, голема за тинејџерите училиште користат и патување.Доаѓа со монтажни рамо, рака за crossbody употреба и комбинација брава на патент за главната торба,, оваа мала duffle кеси за жените може да се сместат кошарка, чевли, облека, бебе предмети, кои се квалификува за носење на багажот, ќе биде одлична опција за патување. ????[МУЛТИ-ЏЕБ] : спортска торба има пространа главниот џеб и осум одделни џебови.Mesh џебовите на двете страни одговара на шишиња со вода.Zippered пред влажни џебови за toiletries и пливање опрема.Задниот џеб држи вашиот мобилен телефон, копчиња, паричник, итн.Внатрешниот џеб за лаптопи и таблети.Што ќе се одржи на сите од вашите неопходни објекти за спорт. ????[ПОСЕБНА ЧЕВЛИТЕ] : Спортска торба со чевли оддел да ги задржи вашите патики и валкани опрема одвоени, како и архивиран пластични влажни џеб за костими за капење или патување toiletries или патување и потреба од вториот пар на чевли.Овој оддел доаѓа со 2 отворите за вентилација за мирис контрола. ????[ИЗДРЖЛИВИ И ОТПОРНИ на ВОДА] : Трајни Нула и водоотпорен Duffel Торба.Оваа салата торба за жените користи премиум метал SBS патентите и висок квалитет на Полиестер Влакна и Жакард, дека никогаш нема да ви успее, давање на квалитетот на нула-отпорни, анти-солза, и анти-вода јавните. ????[МУЛТИ-ЦЕЛ & ГАРАНЦИЈА] : Вашиот добар придружник за спорт, може да се служи како спорт спортска торба, кошарка торба, танц торба, камп/авион duffel, деца sleepover торба.Исто така, може да се користи во форма на еден shouldered, крос-тело, рачен.Ние Гарантираме за 30 дена се врати и парите назад, 12 месеци гаранција, и животниот век услуги на клиентите.Боја : СВЕТЛО СИНА.

Основни карактеристики

Најдобри понуди