• Обновено
MAGOMAGOGO Автоматско Возрасни U-Облик на Електрична Четка за заби Sonic Белење на Силиконски Протези Електрична Четка за заби

MAGOMAGOGO Автоматско Возрасни U-Облик на Електрична Четка за заби Sonic Белење на Силиконски Протези Електрична

Rating 
DEN 558.48

Залиха
Во магацинот.

За моќен чистење, U-облик моќ глава го опкружува и темелно се чисти повеќе површини.Мека четка за заби со U-облик четка главата, направени од храна одделение силиконски, мека.Ја спречува заболување на штета, но е доволно силна да clean емајл и непцата прецизно.Полно тело, водоотпорен.Уживајте во четкање лесно и безбедно дури и во туш.Електрична четка за заби или Заб покрива само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!. 100% сосема нов и висок quality Feature : За моќен чистење, U-облик моќ глава го опкружува и темелно се чисти повеќе површини.Мека четка за заби со U-облик четка главата, направени од храна одделение силиконски, мека.Ја спречува заболување на штета, но е доволно силна да clean емајл и непцата прецизно.Полно тело, водоотпорен.Уживајте во четкање лесно и безбедно дури и во туш.Електрична четка за заби или Заб покрива само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Тип : Електрични toothbrush Material : Silicone Rated напон : DC3.7 VRated струја : 1500m AMax Rated фреквенција конверзија : 5000-15000 Power набавка : USB charging Color : Бела;Розова;Сина;Black Size : Четка за заби : S : стан.6 x 11 x 4.5 cm/2.36 x 4.33 x 1.77 во;M : стан.6 x 11 x 5 cm/2.36 x 4.33 x 1.97 во;L : стан.6 x 11 x 7 cm/2.36 x 4.33 x 2.76 во Забот на корица : S : Ширина x Висина : стан.4.5 x 3.5 cm/1.77 x 1.38 во;M : Ширина x Висина : стан.5 х 4.5 cm/1.97 x 1.77 во;L : Ширина x Висина : стан.7 х 4.5 cm/2.76 x 1.77 in Quantity : 1 Set Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Сет x Електрична четка за заби/Заб капак.

Основни карактеристики

Type:
Electric toothbrush
Material:
Silicone
Rated voltage:
DC3.7V
Rated current:
1500mAMax
Rated frequency conversion:
5000-15000
Power supply:
USB charging
Color:
White;Pink;Blue;Black
Size:
Toothbrush
Tooth cover:
S
Quantity:
1 Set
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Set x Electric toothbrush/Tooth cover :

Најдобри понуди