• Обновено
Kinsunny Праска Дрво 7 Компјутери Отворено Патио Мебел Сетови ЈП Ратан Плетен Троседот Пресек Мебел во Собата со 2 Перници и Чај Маса

Kinsunny Праска Дрво 7 Компјутери Отворено Патио Мебел Сетови ЈП Ратан Плетен Троседот Пресек Мебел во Собата

Rating 
DEN 16079.76

Залиха
Во магацинот.

Брз, лесен собрание : 7 Компјутери пресек плетен троседот во собата има 3 кутии во сите со детални инструкции.Дизајн : Модерен и стилски дизајн отворено троседот во собата совршено се вклопува со било внатрешна или надворешна décor, дури и за sunroom или базен е погодна.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Едноставно zip исклучување на машината перат перница покрива и им даде брзо се мијат да ги имаат во потрага сосема нов.Нашите плетен е силен и издржлив, но, исто така, лесни во исто време.Бесплатни колокација и неограничен комбинација! 2*Двојка ASIN : B07 CQHWW89; 2*Еден Тросед ASIN : B07 SCMVMH9; 2*Еден Тросед со Маса ASIN : B07 SBM7 RMD.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.

Основни карактеристики

Најдобри понуди