• Обновено
Atsti Спортски Види,Жените Smart Watch Спортски Pedometer Smartwatch Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето Следи Smart Нараквица,за Android и iOS (Боја : Црна)

Atsti Спортски Види,Жените Smart Watch Спортски Pedometer Smartwatch Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето

Rating 
DEN 2365.92

Залиха
Во магацинот.

1.Вода за пиење потсетување,бразлетна е поврзан со мобилен телефон,и пиење потсетник е поставен на мобилен СТАН.Кога времето е достигнато,нараквица автоматски ќе ве потсетам, за да се напие вода,така што веќе не мора да се грижите за заборавајќи да пијат вода на зафатен дена. 2.Квалитетот на спиењето е јасно.Кога ќе заспие,соодветните СТАН јасно ќе се прикаже резултатот на податоци како што се длабочината на спиење и должината на сонот. 3.We Chat,QQ,short message display caller ID име,кратка порака,QQ,We Chat дојдовни порака,нараквица ќе вибрираат да ве потсетам,и прикажување на содржината на пораката. 4.Во реално време следење на eercise дистанца,да ги следи вашите eercise далечина,водење чекори во кое било време,и да ви обезбеди со точни eercise податоци во реално време. 5.Во реално време следење на отчукувањата на срцето.Во eercise на владата,тоа постојано може да се открие и да се евидентираат точни податоци,што ќе ви овозможи да се знае срцето статусот во секое време.Опишете : Овој производ поддржува гласовни повици,Bluetooth Конекција,безжична конекција,репродукцијата на музика,длабоки водоотпорен,е мулти-функционални smart watch,со целосен екран на допир,кратко време на полнење,долго траење на батеријата и други предности,различни апликација functions Specification : Тежина : 0.35 kg Screen големина : 0.96 Изглед, големина : 57*20.58*11.5 mm Material : цинк легура +ABSBattery капацитет : 90m Ah Product тежина : 31.5 g Body меморија : 512 KB RAM меморија+64 KB ROMWearing метод : врвка за околу strap Operation режим : touch Interface : USB 2.0 Безжична растојание : 5m(inclusive)-10m(inclusive)Комуникација функција : support Packing листа : 1*smart wristband Your задоволство е нашата единствена желба.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме контактирајте не!.

Основни карактеристики

Weight:
0.35 kg
Screen size:
0.96
Appearance size:
57*20.58*11.5 mm
Material:
zinc alloy +ABS
Battery capacity:
90mAh
Product weight:
31.5g
Body memory:
512KB RAM+64KB ROM
Wearing method:
wrist strap
Operation mode:
touch
Interface:
USB 2.0
Wireless distance:
5m(inclusive)-10m(inclusive)
Communication function:
support
Packing list:
1*smart wristband :
Your satisfaction is our only wish.If you have any questions about our products,you can contact us! :

Најдобри понуди