• Обновено
Wzlight Smart Watch за Мажите, 1.28 Full Touch Фитнес Види со отчукувањата на Срцето Следи Порака Повик за Известување Спортски Smartwatch за Android и iOS Телефони (Боја : Портокал)

Wzlight Smart Watch за Мажите, 1.28 Full Touch Фитнес Види со отчукувањата на Срцето Следи Порака Повик за Известување

Rating 
DEN 2366.16

Залиха
Во магацинот.

0/Андроид 4.Потребниот систем за smartphone е i OS 8. ⌚Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Следи : Нашата smart watch може да се користи како реално време следење за да снимате вашиот отчукувањата на срцето и откривање на вашиот сон квалитет 24 часа на ден, прецизно снимање на длабок сон и светлина спиење време за една ноќ и тоа можете да го прилагодите вашиот спиење навики. ⌚Порака Притисни за Известување : да се Изгради-Во Звучник И Микрофон, Бирање Со Smartwatch Кога Connecting With Вашиот Телефон Преку Bluetooth Проверка на Дојдовните Повици, Телефон Евиденција И Телефонски Книга Се Многу More Convenient (како Facebook, Twitter, Whats App).4 или погоре.и тоа може да ја снимите вашата специфична дејност податоци за да се постигне подобро фитнес ефекти. ⌚Пошироката Компатибилност : Вграден-во ниска моќност Bluetooth чип и големи 200m Ah капацитетот на батеријата, фитнес тракер се види е лесно да се наплатат.⌚Целосен Екран на Допир : 1.UI language : English / корејски / Јапонски / германски / шпански / француски / италијански / португалски / Arabic / руски / холандски / Индиски / чешки / полски / турски / Indonesian Package се Вклучени : 1 * smartwatch 1 * charger1 * упатство.Параметри : Батерија : 200 MAHStandby време за : 20 до 25 дена , Нормална врска : 7 дена или so Display : 1.28 круг екран 240*240 Touch екран : целосна touch Compatible : Андроид 4.0 и aboveother функции : Музика контрола / Weather / smart часовник за аларм / подигне рака светло екран / светло екран време / search телефон / search хривнија / одбиј повик / тресат фотографирање / режим не вознемирувај (не се наруши време на поставување, исклучете хривнија вибрации, исклучете информации потсетник), итн. ⌚24 Спорт Начини : Поддржува повеќе спортски начини : како одење, трчање, планинарење, циклус, качување, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди