• Обновено
Паметни Часовници Активност Фитнес Тракер за Мажи Жени, 1.69 Екран на Допир Smartwatches (Црна)

Паметни Часовници Активност Фитнес Тракер за Мажи Жени, 1.69 Екран на Допир Smartwatches (Црна)

Rating 
DEN 1963.20

Залиха
Во магацинот.

Изберете ја вашата активност на владата од стан за да ја зачувате вашата обука на податоци.Запомнете да останете активни и да помогне да се намали стресот, одредете го времето кога треба да се опуштите.Спорт види е лесен и бендот е променливо и многу мека, се многу удобни за носење.Далечински Фотографија, Ако сте ја активирате камерата функција на app, фотографијата страница е автоматски повикан од телефонот.Мултифункционален smartwatch - Ова smartwatch вклучува повеќе практични функции, го следи вашето реално време отчукувањата на срцето, крвта со кислород, чекор брои, калории изгори, спиење фаза, стрес статус на податоци.Долго траење на батеријата и удобно носење - Голем капацитет и ниска потрошувачка на енергија дизајн нуди повеќе издржливост.Тоа никогаш нема да го пропуштите било важни работи.) од паметен телефон, smart watch не почне да вибрира малку и ви овозможува да ги видите информациите на екранот и го името на испраќачот.Со технологија на ip67 водоотпорен, smart watch нема да биде оштетен, дури и ако се мијат рацете, се искапат и да пливаат, а носи на fitness watch.На smartwatch екран осветлува веднаш кога ќе го подигнете го вашиот зглоб, 6 нивоа на осветленост за вас за да изберете од, престојуваат видливи и јасно дури и на сонце.Порака за Известување Кога ќе примите известување, SMS, повици или пораки од СТАН (Facebook, Whats APP, Гласник, Instagram, Gmail и сл.69 "TFT LCD екран на допир, го носат на вашиот пат со сопствени фитнес види лица кои се вклопи во вашиот стил.Со smartwatch далечински фотографија функција, наместо на selfie стап, да се претвори вашиот зглоб или притиснете го допрете копчето од вашиот smartwatch да се земе убави фотографии.Паметни се види со 5 нивоа на осветленост, дури и во сонцето, јасно може да се прочитаат информации.Тоа доаѓа со магнетни полнење USB кабел, поддржува 7*24hr типична употреба сценарио по 2hr целосно наполнета, времето на мирување може да достигне повеќе од 30 дена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди