• Обновено
Паметни Часовници Активност Фитнес Тракер за Мажи Жени, 1.69 Екран на Допир Smartwatches (Сина)

Паметни Часовници Активност Фитнес Тракер за Мажи Жени, 1.69 Екран на Допир Smartwatches (Сина)

Rating 
DEN 1293.60

Залиха
Во магацинот.

Тоа никогаш нема да го пропуштите било важни работи.) од паметен телефон, smart watch не почне да вибрира малку и ви овозможува да ги видите информациите на екранот и го името на испраќачот.Долго траење на батеријата и удобно носење - Голем капацитет и ниска потрошувачка на енергија дизајн нуди повеќе издржливост.Sedentary reminder (Потсетник) и Вода за Пиење за Потсетник се Отвори "Sedentary Потсетник" и "Вода за Пиење Потсетник" функција во стан, тоа ќе вибрираат да ве потсетам да се движат ако остане во вашето седиште за долго време, и може да ве потсетам да се пие вода.Вие исто така може да се види на сајтот на тренингот пат преку поврзување на вашиот телефон GPS.69" touch screen дисплеј со 300 PPI и 240*280 HD резолуција, го прави јасно и интуитивно да се разбере вашето здравје и спорт на податоци.Податоците што сакате да го знаете е во вашиот зглоб.69" Боја на екран осетлив на допир & Светлината Прилагодливи 1.Преземете и инсталирате бесплатен "Hero Band III" СТАН, се врзуваат овој smartwatch во вашиот мобилен телефон, можете да примате сигнали на SMS, на дојдовни повици и СНС (Facebook, Whats App и повеќе) на овој часовник.Со технологија на ip67 водоотпорен, smart watch нема да биде оштетен, дури и ако се мијат рацете, се искапат и да пливаат, а носи на fitness watch. 8 Excercise режими за сликање - Поддржува 8 спортови како што се одење, трчање, велосипедизам, skiping, бадминтон, кошарка, фудбал, пливање.Далечински Фотографија, Ако сте ја активирате камерата функција на app, фотографијата страница е автоматски повикан од телефонот.можете исто така да прилагодите го види лицето да се покаже вашата личност.Мултифункционален smartwatch - Ова smartwatch вклучува повеќе практични функции, го следи вашето реално време отчукувањата на срцето, крвта со кислород, чекор брои, калории изгори, спиење фаза, стрес статус на податоци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди