• Обновено
Smart Watch за Android и iOS Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, Nanphn 1.75 екран осетлив на допир Спорт Smartwatch Фитнес Активност Tracker се Види со Повик/SMS/отчукувањата на Срцето/Pedome

Smart Watch за Android и iOS Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, Nanphn 1.75 екран осетлив на допир

Rating 
DEN 887.76

Залиха
Во магацинот.

【Супер Компатибилен IOS и Android】- Ова smart watch компатибилен со i OS 8.Исто така можете да го прилагодите вашиот види лица.0 и над т носат за пливање, нуркање или со земање туш.Тоа може да биде било која слика, како што се вашата фамилија, домашно милениче ,итн. 2 или над паметни телефони.Секогаш остане во знаете. 0 или над и Bluetooth 4. 【Вашите Лични Smart Асистент】- Ова smartwatch вклучува повеќе практични функции, го следи вашето реално време отчукувањата на срцето, чекор брои, калории изгори, спиење фаза на податоци.Nanphn smart watch вклучува 11 спортски начини да се помогне да се кандидира на вашиот ден и да бидете активни : Одење, Трчање, возење Велосипед, Крстоносните, Јаже skiping, болки во Стомакот навивам, Пинг понг, Кошарка, Бадминтон, Тенис, Одбојка.Smart watch содржи 5 бира лесно достапни за да изберете од, заедно со уште 30 повеќе бира во рамките на стан.СТАН барања : Android OS 4.Овој паметен види само поддршка секојдневниот живот водоотпорен, како што се миење страна, не може да се носат за пливање, нуркање или со земање туш. 【ОСТАВЕТЕ го ВАШИОТ ТЕЛЕФОН ВО ЏЕБОТ】- Nanphn Smart Watch ви дава слобода да повик/ примите и читате СМС пораки и СНС известувања директно до вашиот фитнес тракер (вклучувајќи СМС, Facebook, Whatsapp, Twitter, Instagram, Facebook Messenger, Скопје, и повеќе).Ако ви треба медицинска помош, ве молиме контактирајте со професионален лекар.Преземете и инсталирате на СТАН, се врзуваат овој smartwatch во вашиот мобилен телефон. 0 или над и Bluetooth 4.【Вашиот Паметен Часовник, Вашиот Стил】1.Овој уред и да се однесуваат на софтвер, не се наменети за употреба во дијагноза на болест или други услови, или во лек, ублажување, лечење или спречување на болести. (Не може да Одговори на Пораките.Никогаш нема да пропуштите повик и некоја порака.Податоците од мониторингот е за повикување само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди