• Обновено
Smart Watch за Android и iOS Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, Nanphn 1.75 екран осетлив на допир Спорт Smartwatch Фитнес Активност Tracker се Види со Повик/SMS/отчукувањата на Срцето/Pedome

Smart Watch за Android и iOS Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, Nanphn 1.75 екран осетлив на допир

Rating 
DEN 911.76

Залиха
Во магацинот.

【Вашите Лични Smart Асистент】- Ова smartwatch вклучува повеќе практични функции, го следи вашето реално време отчукувањата на срцето, чекор брои, калории изгори, спиење фаза на податоци. 【ОСТАВЕТЕ го ВАШИОТ ТЕЛЕФОН ВО ЏЕБОТ】- Nanphn Smart Watch ви дава слобода да повик/ примите и читате СМС пораки и СНС известувања директно до вашиот фитнес тракер (вклучувајќи СМС, Facebook, Whatsapp, Twitter, Instagram, Facebook Messenger, Скопје, и повеќе).на паметни телефони.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Секогаш остане во знаете.Тоа може да биде било која слика, како што се вашата фамилија, домашно милениче ,итн. 【Супер Компатибилен IOS и Android】- Ова smart watch компатибилен со i OS 8.Исто така можете да го прилагодите вашиот види лица.0 и погоре и Андроид 4.Овој паметен види со прифатлива цена, што е многу добар подарок за пријатели и членови на семејството да им помогне да Останете Активни и Останете Здрави.Ако производот ќе примите има било какви проблеми со квалитетот, не е задоволен или оштетени во употреба, Само Контактирајте со Нас, ние ќе го замени тоа за вас бесплатно или да ви даде 100% безусловна наплата.4 и над видиме.Други функции : Далечински фати, Музика контролер, Аларм, Sedentary reminder (потсетник), stopwatch (Стоперка), се Најде телефон, Календар, Глас функционалност, Калкулатор, итн.75" целосен екран на допир прекриени со алуминиум рамка, па домот и светлина да се носат, но цврсти и анти-нула. 【ЗАДОВОЛНИ СЕРВИС и СОВРШЕН ПОДАРОК】- Ова ќе биде шопинг без да се грижите.Smart watch содржи 5 бира лесно достапни за да изберете од, заедно со уште 30 повеќе бира во рамките на стан.Како што се iphone 12/ 12 мини/ 12 max/11/X/XS/XR/9/8/8 плус/7/7 плус/6/6 плус/6s/6s плус/5/5s (ПОДДРЖУВА САМО ДЕЛУМНО ФУНКЦИИ), Samsung Галакси Забелешка 20/10/9/8/7/5/S21/S20/S10/S9/S8/S7/Z Fold2/Z Поклопецот 1/Z Флип/A71/A51/A70, Google Пиксели/Пиксели XL, HTC, Sony, LG, HUAWEI, ZTE итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди