• Обновено
MKLPO на Нови Спортски Smart Watch Мажите Електроника Smart Часовник за Android, iOS Целосна Допир, Bluetooth Smart-Види

MKLPO на Нови Спортски Smart Watch Мажите Електроника Smart Часовник за Android, iOS Целосна Допир, Bluetooth

Rating 
DEN 1840.80

Залиха
Во магацинот.

Професионално управување на здрав сон, фитнес, отчукувањата на срцето smart home види.На high-definition голем екран го прави поле на гледање повеќе физички, и на допир е помеко и деталите се живи и живописни.Лесно се справи со фитнес вежби, работа на отворено на повици во секое време, насекаде.Дизајнот е тенка и модерен, и трендовски облека може да се совпадне по волја, најдобар избор за smart watch љубовници.Мулти-функционални smart watch работи без проблеми, 28 G пристап на Интернет, голем екран, екранот, и повеќе спортски сцени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди