• Обновено
YLB Smart Watch Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Следење на Активност Тракер со 1.3 Инчен Екран на Допир IP67 Водоотпорен Pedometer Smartwatch со Спиење Следи Чекор Контра за Же

YLB Smart Watch Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Следење на Активност Тракер со 1.3 Инчен Екран на Допир

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

Ги надмине вашите очекувања : кој 1.0 или над и Bluetooth 4.Продажба на point1.Вашиот уред исто така може да уживаат и до 10 дена на животниот век на батеријата по целосно наполнет. Спортски record2.0 или higher Bluetooth : ниска енергија 4.Што го прави повеќе од само здравје tracker.Повик и известувања за порака : Примите и читате СМС пораки и СНС известувања директно до вашиот уред (вклучувајќи ги Facebook, twitter, Whats App, Скопје и Instagram).3 инчен IPS screen Resolution 240*240 Battery тип : Литиум battery Battery капацитет : 90m Ah Standby време : 7 days Charging метод : Посветена полнење box Size : 35*41*12 Strap материјал : удобно силикони strap Weight : 45g Package Содржината Smart watch*1 Dedicated полнење кутија*1 Chinese и на англиски јазик прирачник *1 Heaven и Земјата Покритие Пакување Кутија*1. Часовникот приказ, временската прогноза, smart часовник за аларм, stopwatch4. Целосна допир operation System : Андроид 4. Далечински управувач за да фотографирате, подигнете го вашиот рака за да заличи на екранот, да ве потсетам да седат подолго time8.0 Потсетник метод : вибрации motor Display : 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди