• Обновено
PHTW Smart Watch со Аларм Часовник, Мобилен Телефон, Универзална Нараквица, отчукувањата на Срцето Спортски Електронски Види

PHTW Smart Watch со Аларм Часовник, Мобилен Телефон, Универзална Нараквица, отчукувањата на Срцето Спортски

Rating 
DEN 674.40

Залиха
Во магацинот.

Висока чувствителност 3 D чекор пребројување на гласовите : за фотографирање движење, повеќе точни чекор пребројување на гласовите.Вежба пресметка : снимање калории податоци, вежбање далечина.Будилник : silent alarm clock, вибрации reminder (потсетник).Водоотпорен : 50 метри водоотпорен, пливање / рачно перење / дожд, сè е беспрекорен.USB plug-and-play : нема потреба за полнење кабел, директно поврзан со USB на полнење, стабилни, полесно, побрзо полнење.Еден види со повеќе функции, пополнувајќи ги вашите дневни потреби, тоа може да биде повеќе efficient Product параметри : Движење : електронски movement Strap : храна одделение гума material Battery : увезени battery Strap големина : 2*15cm Packing детали : главниот производ + производ shockproof сунѓерот + производ manual Reminder : Поради различни производствени серии и мерни методи, вистинската големина ќе prevail Don да почекаме и да видиме, имаме многу паметни часовници за вас за да изберете од, обезбедување на квалитет, ви благодариме за вашиот покровителство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди