• Обновено
FWRSR MK23 Спорт, Пливање Smartwatch LCD 50 МЕТРИ Водоотпорен Pedometers Порака Потсетник Отворено Стоперката Smart Watch Мажи,Сина

FWRSR MK23 Спорт, Пливање Smartwatch LCD 50 МЕТРИ Водоотпорен Pedometers Порака Потсетник Отворено Стоперката

Rating 
DEN 1408.80

Залиха
Во магацинот.

Отчукувањата На Срцето Монитор.Оптички отчукувањата на срцето сензор ,отчукувањата на срцето варијации и статусот на секојдневието, се задржи здрав и да се знае вашиот личен рекорд.Информации за потсетник.Кога имате телефонски повик или порака , таа ќе вибрираат да ве потсетам(Поддршка Повик, Порака, Twitter, Facebook, QQ, wechat,итн.).Далечински камера.Кога телефонот е поврзан за да се види, и можете да притиснете на копчето за да се види за да правите фотографии.Снимање на вашиот моменти во секое време, насекаде.Sedentary Reminder (Потсетник).Кога заседава за повеќе од 30 минути, гледајте, ќе ве потсетам да се нагоре и трчање за вашето здравје.BT 4.0 Компатибилен со Android и i Phone.Поврзете го вашиот телефон да го прикажува вашиот активност или употреба на "FUNDO" стан.Спецификации : Движење : Digital Color : виолетова, сина, black Case Материјал : TPUBand Материјал : TPUWater отпорни на Ниво : 5 ATMFunctions : отчукувањата на Срцето, Monito, Pedometer, Калории, Километражата (км), Remote камера, Аларм, Call & SMS потсетување, etc APP јазик : APP Јазик : англиски, руски, полски, турски, француски, италијански, германски, шпански, португалски, Јапонски и Arabic Dial Дијаметар : Прибл. 5.4 cm / 2.2 in Dial Дебелина : Прибл.1.7 cm / 0.7 in Watchband Ширина : Прибл.2.2 см / 0.9 in Watchband Должина : Околу.28.0 cm / 11in Package Големина на : 10*8*6.5 cm/4*3*2.6 in Watch Тежина : 71g Product Тежина : 151g Notes : Електронски движење ќе треба да се соберат себе.Поддршката секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање).Не притиснете било кое копче во вода.Пакет Листа : 1 * Види.

Основни карактеристики

Најдобри понуди