• Обновено
XLEVE Метал Спортски Бразлетна-Активност Фитнес Тракер Екран во Боја Види Wristband, Bluetooth Види Водоотпорен Активност Чекор Tracker Спортски Хривнија

XLEVE Метал Спортски Бразлетна-Активност Фитнес Тракер Екран во Боја Види Wristband, Bluetooth Види Водоотпорен

Rating 
DEN 2364.72

Залиха
Во магацинот.

★Случај Материјал : Алуминиум. ★Водоотпорен Одделение : Живот Водоотпорен. ★Екран Облик : Тркалезна. ★Функција : Passometer, Фитнес Tracke, Спиење Tracker, Расположение Tracker,Повик За Потсетување, Аларм, Отчукувањата На Срцето Tracker, Компас. ★Тип : На Зглобовите.Случај Материјал : Alloy Waterproof Одделение : Живот Waterproof Function : Passometer, Фитнес Tracke, Спиење Tracker, Расположение Tracker,Повик За Потсетување, Аларм, Отчукувањата На Срцето Tracker, Compass Compatibility : Сите Compatible Type : На Wrist ROM :

Основни карактеристики

Најдобри понуди