• Обновено
Charlam 2 Пакет Случај Компатибилен со Apple Види 38mm Серија 3 2 1 со Калено Стакло Екран Заштитник, Тенок Целокупната Bling Дијамант Кристал Рамка Guard Браник Случај Капак (Црно

Charlam 2 Пакет Случај Компатибилен со Apple Види 38mm Серија 3 2 1 со Калено Стакло Екран Заштитник, Тенок

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

【Компатибилни Модели】Специјално дизајниран само за Apple Види 38mm i Watch Серија 3/2/1, ве молиме изберете моделот како што треба.Charlam домот bling дијаманти браник заштитни случај со вграден-во калено стакло екран заштитник, совршено се вклопуваат за вашиот види, го прави вашиот Apple Види изгледа женски и dressy, 2 Пакет Заштитна Случаи се Вклучени. 【Сите Околу Заштита】Трајни Тешко PC Дијамант Браник Случај со вграден јасно калено стакло екран заштитник целосно ги покрива apple се види на екранот и свиткани рабови.Целосна покриеност случај штити вашиот Apple се Види од гребнатини, испакнатини и случајно паѓа дури и во суровата средина. 【Прекрасни Bling Дијамант Дизајн】Charlam луксузни сјајна кристал дијамант кристал види случај покрие со популарни стилски боја додава толку голема изглед на вашиот види, го прави да се види како изгледаат накит, лесно и брзо да се трансформира изгледот на вашиот apple се види за да одговара на облека за работа и слободно време секој ден, ќе примите толку многу комплименти за тоа. 【Чувствителни на Допир т лесно да падне.Нема проблем со дијаманти.П : Дали овој случај дојде со калено стакло екран заштитник?.A : Да, тоа ги вклучува калено стакло екран заштитник и тоа е многу добар квалитет.И bling изгледа беше многу убаво!.П : дали Е ова екран protecror чувствителни на допир?.A : Нема проблем, мислам дека нејзините исто како и оригиналот.П : Дали оваа маска треба да се отстранат пред да пливаат во сол или chlorinated базен?.A : Тоа е најдобро да се бидејќи водата се добива заглавен меѓу тоа и се види на екранот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди