• Обновено
Сиера Колекција – Правоаголник Столб – 20.5 W x 7D x 11H – Рекултивираните Дрво, Бронза-Насликани Метал

Сиера Колекција – Правоаголник Столб – 20.5 W x 7D x 11H – Рекултивираните Дрво, Бронза-Насликани Метал

Rating 
DEN 2133.60

Залиха
Во магацинот.

Атрактивни, правоаголник, рекултивираните дрво, и цврсти метални столб.Совршен за додавање висина, флексибилност, и геометриска длабочина да бафет презентации.Издржливи, современи бронза-насликани метална база обезбедува стабилност. 11" висина дава храна предмети подобрена презентација.Лесно да се чисти.Добиете вниманието на вашите заштитници и за гостите и да ги прикажете вашите мезиња, hors d'oeuvres, и десерти со нашите 20.5 W x 7 D x 11 H Правоаголник Столб од нашите Сиера Колекција.Направени од атрактивни рекултивираните дрво со современа бронза-насликани метална база, овој столб не само што го подига вашата храна, но нуди флексибилност за вашиот приемот или се грижеа настан.Место на стој во различни места околу вашата маса или место пред друг за драмски скалило ефект.Достапен во три височини; можностите се бескрајни!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди