• Обновено
Pentax 06 Telephoto Зум Објектив 15-45mm

Pentax 06 Telephoto Зум Објектив 15-45mm

Rating 
DEN 2934.48

Залиха
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 15 45mm (83 249mm equiv.).Максимална Бленда Од F/2.8 Низ Целиот Зум Опсег.Супер Компактен И Ултра Лесен.Супер Заштита (СП) Слој.Две ЕД (Екстра Ниска Дисперзија) Стаклени Елементи.Pentax 22157 06 Telephoto Зум Објективот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди