• Обновено
Темен Коњ Делукс Cyberpunk 2077: Ноќ Градот Банда Тајлер Канџи Мозаик

Темен Коњ Делукс Cyberpunk 2077: Ноќ Градот Банда Тајлер Канџи Мозаик

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Од хит игра.Прекрасни уметнички дела.Карактеристики на светлечки Азија тетоважи, брзо улица велосипеди, katanas, и tantos на Ноќта Градот банда Tyger Канџи.Пакет Тежина : 2.03 фунти.Членовите на Ноќта Градот банда Tyger Канџи се препознатливи по нивните прозрачна Азија тетоважи, брзо улица велосипеди, katanas, и tantos.Овие се сите од екранот во прекрасни уметнички дела на нашиот нов Cyberpunk 2077 загатка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди