• Обновено
Пријатели, Правоаголник Слика Рамка, 2 x 3

Пријатели, Правоаголник Слика Рамка, 2 x 3

Rating 
DEN 238.80

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 2" x 3".Материјал : Pewter.Вклучува : 1-PC.Симпатична рамка за вашите посебни спомени.Поставен прилог на било дома декор.Нашата селекција се разликува да било прилики како што се Свадби, Graduations, Родендени, Baptisms, Спортски, и многу повеќе.Споделување на вашата слика во рамка која најдобро се отсликува вашиот посебен повод.

Основни карактеристики

Најдобри понуди