• Обновено
Бивол Tools 6 Qt. Електрични / Страна Сладолед Создателот, Старомодни Сладолед Создателот

Бивол Tools 6 Qt. Електрични / Страна Сладолед Создателот, Старомодни Сладолед Создателот

Rating 
DEN 2519.76

Залиха
Во магацинот.

ОВОЈ ОБЈЕКТ САМО БРОДОВИ НА 48 НИ ДРЖАВИ.Електрични ИЛИ Рака Чудак Работи.Вистинско Дрво Кофа.Старомодните сладолед СОЗДАТЕЛОТ.Старомодните сладолед СОЗДАТЕЛОТ Комбо УЛ Наведени и Одобрени Електрични ИЛИ Рака Чудак Управувана го Прави 6 Quarts на едно време Вистинско Дрво Кофа, со Метални Ремени и Сметководствена се Справи со Метал Рака Чудак и Главата 1.85 Amp Мотор со On/Off Прекинувач 6 Четвртиот Алуминиум Канистер со Капак Тешки Мешање Гребло Промешајте Стап Лесно Latch Моторни и Чудак Главата Систем Големина 20 од инчи Висок и 13 инчи во Дијаметар Вклучува Настава/Оперативен Прирачник со Рецепти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди