• Обновено
2 Парчиња DIN Железнички Дупчиња Алуминиум Легура Оксидација Должина 200mm(7.87 Инчи) Ширина 35mm Висина 7.5 mm (200mm(7.87 инчи)-2 парчиња)

2 Парчиња DIN Железнички Дупчиња Алуминиум Легура Оксидација Должина 200mm(7.87 Инчи) Ширина 35mm Висина 7.5

Rating 
DEN 143.76

Залиха
Во магацинот.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ-Овие дупчиња DIN шини се направени од врвен алуминиумски материјал, кој што е enviromentally пријателски, отпорен на корозија и цврсти доволно за долго време услуга,сите се сретне со меѓународните стандарди.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за-Вкупно 2 Парчиња Дупчиња DIN Монтажа Шини, да ги Исполнуваат на вашиот разни барања.Големини : 200mm(7.87 Инчи) Долго, 35mm Широк и 7.5 mm Висок.ШИРОКА ПРИМЕНА-На алуминиум DIN железнички е уред кој може да издржи, да го поправи, или водич на движење на уредот или да го намали триењето на уредот.Тоа е наменета за работа со редица на универзална стандардни ширини и форми на електрични и индустриски производи , како што се релеи, прекинувачи, терминал блокови, моторни контролори, напојување, контактори пренапони заштитници, модуларен приклучоци, моторни меки почеток, PLC, релеи, терминали, etcs.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - водич шини се дизајнирани со ""U"" Овална форма и монтажа дупка, лесно да се поправи на шрафовите во движење насока, безбеден и сигурен.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ-Секое парче на производ е внимателно се прегледуваат пред пакување.Задоволство загарантирани!.Објектот Type2 Парчиња DIN Железнички Дупчиња Алуминиум, 7.87 Инчи.Производи Функција★ Материјал : Алуминиум★ Боја : Сребро★ Количина : 2 ПАРЧИЊА★ Големина : 7.87 Инчи Долго, 35mm Широк и 7.5 mm High Advantage1. Нашиот водич шини се направени од високо квалитетни алуминиумски, со висока цврстина и отпорност на корозија.2. Оваа DIN Железнички Комплет inlcudes 2 шини, ги исполни вашите барања.3. Ние ви обезбеди 100% задоволство гаранција, ако има било какви прашања, ние ви обезбеди ЦЕЛОСНА НАПЛАТА и БЕСПЛАТНО ЗАМЕНА & БРЗО да РЕАГИРА.

Основни карактеристики

Најдобри понуди