• Обновено
Прилагодливи Слајд Шини, За NEMA Рамка 56/140, Висина 1-1/8 Во., Ширина 3-1/2 In., Должина 12 Во., Топ Големина 5/16 Во.

Прилагодливи Слајд Шини, За NEMA Рамка 56/140, Висина 1-1/8 Во., Ширина 3-1/2 In., Должина 12 Во., Топ Големина

Rating 
DEN 1869.36

Залиха
Во магацинот.

Стандард Шини - Карактеристики "Z" лентата за изградба, пионер од Премногу Hautz, за да се обезбеди својствени ригидност на умерена цена.Тие, исто така, се приклучи push-pull на вредноста и се идеално погоден за повеќето рамна површина апликации.

Основни карактеристики

Најдобри понуди