• Обновено
Heyiarbeit 2 Парчиња DIN Железнички Дупчиња Метал 16 Инчи Долго 35mm Широк 6.5 mm Висок

Heyiarbeit 2 Парчиња DIN Железнички Дупчиња Метал 16 Инчи Долго 35mm Широк 6.5 mm Висок

Rating 
DEN 542.16

Залиха
Во магацинот.

26" (L*W*H) Овална Дупка Димензии : 12 x 4.Heyiarbeit DIN Sloted Челик Монтажа Водич Опис : 1. [Пакет Содржина] 2 Парчиња x DIN Sloted Челик Монтажа Водич. Овие DIN шини дали да го промовира уредни и добро организирана компонента на изгледот, што е добро за сите круг на безбедноста и одржување пристап при работа.17" (L*W); Дебелина : 0. [Корисна Инсталација] Две или повеќе завртки помине низ дупки за монтажа да се поправи железнички на судбинска позиција, а опремата е фиксиран на железнички преку стандардна структура, за да се постигне целта на брза инсталација и демонтажа на опремата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди