• Обновено
Ирски Beanie Капа, Рибар Капчиња Стил, Руно Обвивка, кои се Направени во Ирска, Сина

Ирски Beanie Капа, Рибар Капчиња Стил, Руно Обвивка, кои се Направени во Ирска, Сина

Rating 
DEN 864.00

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Руно,Волна.Направен во Ирска. 100% Волна со Руно Поставата за дополнителна удобност & топлина.Природни се водат за удобно се вклопуваат.Уникатен Капчиња Стил.Брза Испорака и Лесно се Враќа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Капчиња се Обратат До Шапка во Сина боја. 100% Волна со руно поставата за дополнителна топлина и удобност.Идеална на ладни зими ден, мека на допир и многу пријатна и лесна за носење.Се протега да се вклопи удобно.Увезени од Ирска.Капчиња е процес на креирање на текстил користејќи капчиња кука да блокирам циклуси на предиво, конец, или нишки од други материјали.Името потекнува од францускиот термин капчиња, што значи "мали кука'.

Основни карактеристики

Најдобри понуди