• Обновено
ICEWEAR Gilsá Волна Шлем

ICEWEAR Gilsá Волна Шлем

Rating 
DEN 864.00

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Волна.Топло и удобно.Руно обвивка.На Gilsá капа е изработена од чиста волна и руно поставата за дополнителна топлина и удобност.Оваа шапка ќе се задржи топло во ладни зимски денови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди