• Обновено
HAMMABURG Волна Beanie со Манжетната и Pompom Жени/Мажи - произведено во Италија

HAMMABURG Волна Beanie со Манжетната и Pompom Жени/Мажи - произведено во Италија

Rating 
DEN 1167.12

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 50% волна/50% акрил.Една големина (прибл. 55-59 см), Материјал : 50% волна; 50% акрил, Должина : 19 cm.Произведено во Италија.beanie со манжетната направени од Волна со ткаенината.Сплетам и pompom.На оваа високо-квалитетни beanie од Hammaburg воодушевува со својата класично wintery изглед.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сплетам и pompom.На оваа високо-квалитетни beanie од Hammaburg воодушевува со својата класично wintery изглед.Нејзините буци плетени материјал, кој е направен од 100% волна, изгледа прекрасно мека и затоплување.Дизајнот е заоблени исклучување со бојата координирани поврзана pompom, која се наоѓа во центарот на круната.На широк пак, до гребенот, ова плетени капа карактеристики мала разлика логото амблем.Произведено во Италија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди