• Обновено
Marinebaby 4 Чекор Нерѓосувачки Челик Скала, Telescoping Морски Брод Јахта Пливање, Качување Скалило Пливаат Чекор

Marinebaby 4 Чекор Нерѓосувачки Челик Скала, Telescoping Морски Брод Јахта Пливање, Качување Скалило Пливаат

Rating 
DEN 1439.28

Залиха
Во магацинот.

Телескопски Дизајн. 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Должина Сместени : 15-1/2" (395.0±6mm).Должина Распоредени : 45-1/2" (1160.0±6mm).Центар Ширина : 10" (254.0±1.5 мм).Marinebaby 4 Чекор над Платформа Нерѓосувачки Челик Telescoping Скала за Брод Јахта Оваа телескопски брод скала е направен за да се им била заклучена да хоризонтална платформа како на брод подот или несакани огради во зависност од инсталацијата.Дизајнот на оваа платформа скала го прави возможно да се користи како на pontoon брод.Некои од клиенти се исто така се користи како еден низок профил, приклучете скала.Инсталацијата е многу лесно, едноставно гром на скалилата на хоризонтална платформа и да се подготвени да го користите!Чекори функција не се лизга гумени за вашата безбедност, како и Велкро рака за обезбедување на скалилата во не проширена позиција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди