• Обновено
NineLeaf 3 Тркалаат D30S Етикети, Бела Термички Само-Лепило за Хартија Етикета Налепница Ознаки за Home Office Бизнис, Компатибилен со D30S Етикета Создателот, 12mm x 22mm, (1/2x 7/8), 260 Ет

NineLeaf 3 Тркалаат D30S Етикети, Бела Термички Само-Лепило за Хартија Етикета Налепница Ознаки за Home Office

Rating 
DEN 1212.00

Залиха
Во магацинот.

Од етикетирани храна контејнери флеш дискови и кабли, од стоковите рок на траење на училиште резерви.Безжична Етикета Создателот Лента/ Хартија.Bluetooth Етикета Создателот Лента/ Хартија.Етикета Производител На Топлинска Лента/ Хартија.Мала Етикета Создателот Лента/ Хартија.D30 S labels се идеални за организација и personization дома, канцеларија, финансии, бизнис употреба.Термички Печатење обезбедува лесен-за-читање на текст и постојан синтетички назад, дека се противи пилинг и нагон за чешање на окото.Употреба Напомена : ве молиме да не го раскинам налепница на страната на ролна да содржи печатење чип сензор, со кој може да им помогне на лента автоматски препознаен од страна на печатач, по инсталирањето на правилно лента, вие не треба да го поставите големина на етикетата на печатач.Моќен лепило кое се користи за да се направи тоа леплива и долготрајни.Nine Leaf 3 тркалаат термичка хартија етикети (260 labels по тек), во Боја : Бела, Димензија : 1/2'" x 7/8" (12mm x 22mm), Компатибилен за сите D30 S 3 Боја (бела кафена и розова) bluetooth термички безжична мини преносни етикета создателот.Нула-доказ, водоотпорен и масло отпорни, директна термичка, постојан лепило, нема остатоци лево кога се отстрани,.Преносни Етикета Создателот Лента/ Хартија.Симпатична Етикета Создателот Лента/ Хартија.Високо квалитетни суровини им овозможи на секоја етикета да се држиме за било која површина тесно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди