• Обновено
Сојузничките Месинг SB-4/3X Southbeach Колекција Ѕид Монтирани 8 Инчен Дијаметар со 3X Зголемување Make-Up Огледало, Сатен Хром

Сојузничките Месинг SB-4/3X Southbeach Колекција Ѕид Монтирани 8 Инчен Дијаметар со 3X Зголемување Make-Up Огледало,

Rating 
DEN 7669.20

Залиха
Во магацинот.

) Како и многу од нашите помали збирки, повеќето Southbeach додатоци за бања или во прав соба.Од Производителот НЕ ги одразуваат прекрасни погледи и можете да ги научите самите да primp, preen и twirl пред огледало.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Опис на производот да го Додадете ова стилски ѕид монтирани шминка огледало на вашата бања décor за елегантен допир.Ќе најдете неколку ѕид-монтирани огледала и мулти-нивоа стакло и дрво полиците, вклучувајќи агол полици кои го прават користењето на тесни простори.И двете имаат чисти, едноставни линии.Достапни во широк спектар на живот дизајнер завршува.Нашата огледало на сликата знае најдлабоките тајни како наш еден од најдобар пријател.Огледалото е направен од најдобрите солидна месинг материјали.Предвидено со ограничена доживотна гаранција.Сојузничките Месинг произведени со висок квалитет неподелена грижа на огледало дизајн, форми, како Правоаголни, Овал, Вртливата, Круг Навалите, Круг Таванот, Frameless Овална и многу повеќе со одлична дебелина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди