• Обновено
Shatterproof Нерѓосувачки Челик Ултра Тенок Виткање Преносни Огледало Шминка Нераскинливо Кампување Огледало За Лична Употреба,ќе Патувате, Итен Сигнализација (Круг:6.56

Shatterproof Нерѓосувачки Челик Ултра Тенок Виткање Преносни Огледало Шминка Нераскинливо Кампување Огледало

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

SHATTERPROOF НЕРАСКИНЛИВО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Тенок огледало.ОГЛЕДАЛО на СИТЕ ПОЛИРАН ЧЕЛИК изработка,мазна на допир Мода и исклучителна.КОМПАКТЕН ЏЕБ ГОЛЕМИНА за Патување,Пешачење,Остани во текот на ноќта,Партија или Домашна употреба.НАЈДОБРА ШМИНКА ОГЛЕДАЛО за Дама да се Применуваат Шминка на Усните,Образ,Лице,Очи Наоколу.СВИТЛИВА И ДВОЈНО СТРАНИ ОГЛЕДАЛО ДИЗАЈН Лесен за употреба ,Домот на Подарок, ве Молиме да се откине Филмот во Огледало пред да го користите.Анти-Корозија : Сакајте Се Corroded Кога се Меша со Шминка Прав или Течности.Никогаш не Рѓа:Секогаш имајте Сјајна и Изгледа Луксуз.Нема Стакло во оваа Огледало,Секоја педа е изработен од Нерѓосувачки Челик.Анти-капка,Нема Скриени Опасност да Се Повреди од Breaken Парчиња.Нема Стакло во оваа Огледало,Секоја педа е изработен од Нерѓосувачки Челик.Анти-капка,Нема Скриени Опасност да Се Повреди од Breaken Парчиња.Мала Чанта Огледало Shatterproof. Тенок, Стилски и Лесен Совршен за Чанти, Purses или Патување. Добро Poshing Направени,Shing Изгледа Модата и Луксузот За Шминка.Туш огледало shatterproof. Господин Може да се Бричат или да Направи Косата по Туш Со Огледало На Рака. Анти-Капка Огледало,Не Грижете се За Пуштање во Лизгава Бања Средина.Dual Страна Сјајна Огледало. Бебе или Деца Може да се користи без да се Отвори или да се Свитка. Никогаш Не Се Скрши,Нема Скриени Штета.Не само Огледало Но исто Така Сигнал Алатка Резервирана за Кампување или Immergency.

Основни карактеристики

Најдобри понуди